Pielęgnacja okolic oczu. Dla kobiet, które chcą zadbać o młodzieńczy wygląd okolic oczu. Doskonale
zmniejsza worki pod oczami.

 

Właściwości:


Zmniejsza zmarszczki i drobne linie.
Zmniejsza tzw. worki pod oczami.
Poprawia kontur oka.


Składniki aktywne:


Masło Shea: jego legendarne działanie przeciw starzeniu i właściwości regenerujące są głównie wynikiem obecności substancji niezmydlających się. Shea pomaga skórze utrzymać dobrą elastyczność i uczestniczy w jej nawilżaniu. Olej arganowy: jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które przyczyniają się do odżywienia, nawilżenia i zachowaniu młodego wyglądu skóry. Aloe vera: posiada niezwykłe właściwości nawilżające, zmiękczające, kojące i regenerujące, tak ważne dla konturu oczu. Wyciąg z paproci Nowozelandzkiej (Cyathea Cumingii): o natychmiastowym działaniu ujędrniającym i liftingującym, podnosi, napina i ujędrniania skórę. Dzięki swoim właściwościom tworzy na skórze elastyczną powłokę wygładzającą, zapobiegając jej wiotczeniu. Efekt o udowodnionej skuteczności po 1 godzinie od zastosowania podczas badań przeprowadzonych na kobietach w wieku od 45 do 65 roku życia:

+ 12% na jędrność skóry, + 6% na odcieniu. Redukcja zmarszczek: wyniki na poprawę mikro-relief (matrycy, struktury skóry): - 26% w stosunku do całej powierzchni, - 21% w ogólnej długości i - 14% średniej długości.


Gryka (Polygonum fagopyrum) : Przeprowadzone badania pokazują skuteczność produktu w inhibicji lipogenezy i zmniejszaniu „worków” pod oczami. Przeprowadzone badanie udowodniły, że nastąpiło zmniejszenie obrzmienia w 80% u ochotników biorących w nich udział (z wykorzystaniem dwa razy dziennie). Sproszkowany ryż – zawarty w tym preparacie umożliwia szybki makijaż po jego użyciu.

Ekologiczny i Organiczny kosmetyk certyfikowany przez ECOCERT GREENLIFE. 98,8% wszystkich składników są pochodzenia naturalnego. Wypróbowana i przetestowana skuteczność. Nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu oraz sztucznych barwników i zapachów. Nie testowany na zwierzętach.


Sugerowana cena detaliczna – 46 zł

aminoforteAminoforte – Dla Aktywnych

Suplement diety – opakowanie 10 ampułek
Arginina jest zaangażowana w syntezę tlenku azotu i kreatyny. Karnityna jest odpowiedzialna za transport długich łańcuchów kwasów tłuszczowych do mitochondriów, co w praktyce oznacza, że zamienia ona zjadane posiłki w energię.

czytaj więcej

AminoforteSyleance Starter

Suplement diety – Pudełko ­ 10 saszetek
jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozpocząć program odchudzania.Kontrola masy ciała poprzez aktywację termogenezy oraz spalanie tłuszczu (zielona herbata, guarana, yerba mate) , usuwanie nadmiaru wody z organizmu

czytaj więcej

www.suplementy-­ponroy.pl