Krem na noc/dzień przeciw starzeniu powyżej 35 roku życia. Dla osób z pierwszymi drobnymi zmarszczkami. Ekspert w wygładzaniu drobnych zmarszczek i linii, zapewniając równocześnie doskonałą jędrność skóry.

 

Właściwości:


- przeciwzmarszczkowe
- rewitalizujące
- ujędrniające
- dotleniające
- nawadniające


Składniki aktywne:


Algi Kombu: te wyjątkowe algi mają działanie dotleniające komórki skóry. Przywracają dynamikę komórek przez stymulację syntezy kolagenu i substancji pomocniczych skóry.


Kwas hialuronowy: efekt regenerujący alg jest wzmocniony działaniem kwasu hialuronowego. Ta kombinacja wygładza zmarszczki, sprawia, że skóra wygląda mniej zmęczona i poprawia swoją jędrność.


Shea i olej arganowy odżywiają i przywracają jędrność skóry.


Jojoba i Aloe vera: odprężają i stymulują skórę podczas nawilżania pozostając w synergii z kwasem hialuronowym.


Badanie satysfakcji wyrażona przez kobiety, które korzystały z tego produktu: Skóra jest wzmocniona, odżywiona i ujędrniona: 90% Zmarszczki i cienkie linie zostały wygładzone: 87,5%  

Ekologiczny i Organiczny kosmetyk certyfikowany przez ECOCERT GREENLIFE. 98,8% wszystkich składników są pochodzenia naturalnego. Wypróbowana i przetestowana skuteczność. Nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu oraz sztucznych barwników i zapachów. Nie testowany na zwierzętach.


Sugerowana cena detaliczna – 75 zł

aminoforteAminoforte – Dla Aktywnych

Suplement diety – opakowanie 10 ampułek
Arginina jest zaangażowana w syntezę tlenku azotu i kreatyny. Karnityna jest odpowiedzialna za transport długich łańcuchów kwasów tłuszczowych do mitochondriów, co w praktyce oznacza, że zamienia ona zjadane posiłki w energię.

czytaj więcej

AminoforteSyleance Starter

Suplement diety – Pudełko ­ 10 saszetek
jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozpocząć program odchudzania.Kontrola masy ciała poprzez aktywację termogenezy oraz spalanie tłuszczu (zielona herbata, guarana, yerba mate) , usuwanie nadmiaru wody z organizmu

czytaj więcej

www.suplementy-­ponroy.pl