Serum intensywnie nawilżające. Dla zachowania młodego wyglądu suchej skóry. Od 25 roku życia, do codziennego stosowania. Od 45 roku życia, stosuje się pod krem na noc i dzień.

 

Właściwości:


- Nawilża
- Restrukturyzuje
- Zmiękcza
- Pomaga utrzymać młody wygląd suchej skóry


Składniki aktywne:


Kwasy hialuronowe o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej: ta unikalna kompozycja pomaga osiągnąć skórze gładkość i rozświetlenie, podczas aktywacji rezerw wody i pobudzania syntezy kolagenu. Przyczynia się to do redensifyingu i tonowania skóry. Wysoki ciężar cząsteczkowy kwasu hialuronowego nawilża górne warstwy skóry do efektu replumpingu. Niski ciężar cząsteczkowy kwasu hialuronowego przyczynia się do rewitalizacji skóry, zwiększenia jędrności i regulacji nawilżenia.


Buraki i kukurydza: cukry zawarte w tych warzywach wspierają nawilżenie, przywracając w ten sposób komfort i elastyczność skóry.


Łubin biały: pomaga w restrukturyzacji i zwiększa odporność skóry, poprzez pobudzanie do aktywności komórkowej.


Aloe vera: odżywia i zmiękcza.


Shea: odżywia i regeneruje suchą skórę.


Według przeprowadzonych badań na ochotnikach stwierdzono, że po 8 godzinach nawilżenie skóry wynosi 132,11 %.
 

Ekologiczny i Organiczny kosmetyk certyfikowany przez ECOCERT GREENLIFE. 98,8% wszystkich składników są pochodzenia naturalnego. Wypróbowana i przetestowana skuteczność. Nie zawiera parabenów, fenoksyetanolu oraz sztucznych barwników i zapachów. Nie testowany na zwierzętach.


Sugerowana cena detaliczna – 73 zł

aminoforteAminoforte – Dla Aktywnych

Suplement diety – opakowanie 10 ampułek
Arginina jest zaangażowana w syntezę tlenku azotu i kreatyny. Karnityna jest odpowiedzialna za transport długich łańcuchów kwasów tłuszczowych do mitochondriów, co w praktyce oznacza, że zamienia ona zjadane posiłki w energię.

czytaj więcej

AminoforteSyleance Starter

Suplement diety – Pudełko ­ 10 saszetek
jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozpocząć program odchudzania.Kontrola masy ciała poprzez aktywację termogenezy oraz spalanie tłuszczu (zielona herbata, guarana, yerba mate) , usuwanie nadmiaru wody z organizmu

czytaj więcej

www.suplementy-­ponroy.pl