badania-i-rozwojSuplementy diety, to skoncentrowane składniki odżywcze takie jak witaminy, minerały..., mające na celu zrekompensować brak ich w żywności w wyniku stosowania niezrównoważonej diety i ich zadaniem jest utrzymanie prawidłowego funkcjonowania metabolizmu. Są one odpowiedzią na niezdrowy styl życia – niezbilansowaną żywność, brak aktywności fizycznej, stres, zmęczenie....

Rozwój tych produktów opiera się na badaniach populacji podczas, których wykrywane są brakujące składniki. W ten sposób są wskazywane niedobory danego składnika i czy jego suplementacja jest korzystna dla organizmu.

badania-i-rozwoj-2Laboratoires Yves Ponroy zawsze przywiązywało wielką wagę do sprawdzania skuteczności składników lub kombinacji składników na zdrowie. Badania to bardzo ważna część naszej firmy, dzięki nim możemy udoskonalać preparaty,  odkrywać nowe właściwości, wprowadzać nowe procesy, tworzyć nowe formy suplementów, po prostu oferować coraz to nowsze produkty w dziedzinie zdrowego żywienia.

Grupa Ponroy co roku wydaje na badania 10% ze swojego rocznego obrotu. Tylko w ostatnim roku zespół inżynierów opracował 133 nowe formuły, na które składały się 94 suplementy diety i 39 opracowań w dziedzinie kosmetologii.

www.suplementy-­ponroy.pl