farmaceutyczna-jakosc-1Produkcja Laboratoires Yves Ponroy podlega najsurowszym normom, które to sama firma nałożyła na siebie, chcąc zapewnić swoim klientom jak najlepsze preparaty. Wymogi jakościowe są bardzo surowe i co roku muszą być aktualizowane. Cała produkcja odbywa się we Francji w samym centrum Vendee ( departament Wandea), gdzie normy muszą być zgodne z obowiązującymi normami dla produkcji leków. Został wdrożony system GMP, firma uzyskała certyfikat "firma farmaceutyczna", zostały utworzone laboratoria kontroli fizycznych, chemicznych i mikrobiologicznych. Ich zadaniem jest kontrola końcowego preparatu na każdym etapie jego produkcji ( od surowca do gotowego produktu).

Posiadane Certyfikaty

farmaceutyczna-jakosc-2Nasze ceertyfikaty są gwarancją naszj jakości i wiarygodności:

  • GMP (Good Manufacturing Practice dla produktów leczniczych ) - mimo, że nasze preparaty nie są lekami, to my zdecydowaliśmy się podążać najbardziej wymagającą drogą dla produktów zdrowotnych. Certyfikat ten wydawany jest regularnie, monitorowany przez ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé - Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Leków i Produktów zdrowia - która zastąpiła AFSSAPS) i DGCCRF (Direction Générale de la Concurrence, de la Consommation et de la Répression des Fraudes - Dyrekcji Generalnej ds. Konkurencji, Konsumpcji i zwalczaniu nadużyć finansowych ).
  • Ecocert – jest to certyfikat poszanowania środowiska naturalnego na przestrzeni całego cyklu porodukcyjnego. Obecność tego loga na naszych produktach, potwierdza, że co najmniej 95% składników pochodzi z rolnictwa      ekologicznego.

www.suplementy-­ponroy.pl